Bartosz Bujak

Nasze doświadczenie to klucz do Twojego sukcesu

Bartosz Bujak

Partner

Twierdzi, że „wszystkim da się zarządzić” a kluczem do sukcesu w projekcie jest metodyczna praca zespołu. Analityczny, metodyczny i systematyczny. Skoncentrowany na celu i optymalizacji działań operacyjnych.
Od początku dwudziestoletniej kariery związany z branżą IT. Pełnił funkcje kierownicze, pracując zarówno po stronie dostawcy jak i odpowiadając za obszary informatyki jako klient. Szczególną wagę przykłada do obszaru efektywności, optymalizacji i automatyzacji procesów.
Zdobywał doświadczenie w spółkach operatorów telekomunikacyjnych, gdzie organizował od podstaw część rozwojową i utrzymaniową Pionu Technologii, pełnił też funkcję Dyrektora Departamentu Projektów i Rozwoju IT, kierując zespołem ponad 300 specjalistów, odpowiadając za cały proces wytwórczy oprogramowania. Przez wiele lat odpowiadał za obszar Professional Services w jednej z czołowych firm IT, a także pełnił funkcję Dyrektora Technologii Online w jednej z największych grup medialnych. Odpowiadając za organizację usługową po stronie dostawcy dostarczał projekty o budżetach kilkudziesięciomilionowych w branżach: telekomunikacyjnej, energetycznej oraz finansowej. Osobiście zarządzał projektami krytycznymi dla organizacji.
Ekspert w dziedzinie analizy obszarów operacyjnych, ich optymalizacji i automatyzacji, a także w dziedzinach Digital, e-commerce oraz danych osobowych.

Specjalizacje:

  • Optymalizacja procesowa
  • Transformacja cyfrowa
  • Dane osobowe & Compliance

NASZE CREDO

Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis. 

Pamiętaj zachować spokój umysłu tak w nieszczęściu, jak i w powodzeniu.

 

Horacy

poeta rzymski