IFS assyst

IFS assyst – ESM i ITSM Software

Jak zorganizować zarządzanie usługami wewnętrznymi 

czyli Enterprise i IT Service Management w firmie

IFS assyst
ENTERPRISE SERVICE MANAGEMENT

Ujednolicenie usług wewnętrznych i wprowadzaj innowacje

Stwórz punkt kompleksowej obsługi dla wszystkich swoich usług wewnętrznych i zapewnij bardziej płynne działanie swoim pracownikom. Niezależnie od tego, czy jest to dział IT, HR, finanse czy obiekty, usprawnij współpracę wszystkich ruchomych części organizacji dzięki rozwiązaniu ESM firmy IFS assyst. Wyprzedź konkurencję. Zapewnij swoim pracownikom możliwości cyfrowe i informacje, które zachęcają do efektywnej współpracy i inspirują do innowacji.

Dowiedz się więcej 

IFS assyst
IFS assyst
IT SERVICE MANAGEMENT

Uprość IT i skorzystaj z danych

Pozbądź się stresu i uwolnij swoje zespoły serwisowe od niekończących się żądań reaktywnych. Stań na czele ITSM dzięki technologii, która wzmocni Twoje zespoły. Uzyskaj pełny wgląd w to, co dzieje się w Twojej infrastrukturze IT, dzięki inteligentnemu raportowaniu i automatycznym systemom powiadomień. Koniec z zaskoczeniem.

Dowiedz się więcej 

AUTOMATUZACJE i WORKFLOW

Przejmij kontrolę nad swoimi procesami i zacznij świadczyć usługi płynnie

Technologia low-code pozwala zasiąść za kierownicą działu IT. Twórz własne przepływy pracy dla typowych procesów, takich jak udostępnianie, fakturowanie i nie tylko. Uprość świadczenie usług bez utraty jakości. Zautomatyzowane przepływy pracy usprawniają procesy związane z usługami, zachwycając pracowników w każdym punkcie kontaktu.

 

Dowiedz się więcej 

IFS assyst
IFS assyst
ZARZĄDZANIE OPERACJAMI IT

Uzyskaj pełną przejrzystość swoich operacji IT i automatyzuj je

Uzyskaj widok z lotu ptaka na swoje IT i infrastrukturę, aby szybko podejmować właściwe decyzje dla swojego przedsiębiorstwa i użytkowników końcowych. Koniec z marnowaniem czasu zespołu operacyjnego IT na powtarzające się zadania. Dzięki możliwościom automatyzacji pomóż im skupić się na tym, gdzie mogą wywrzeć największy wpływ.

Dowiedz się więcej 

IFS assyst

Dlaczego IFS assyst?

Dzięki ponad 100 zdefiniowanym przepływom workflow możesz zacząć z IFS assyst natychmiast. Nasza firma przygotowała kolejne przepływy, np. w obszarze RODO, które dostępne są już wraz instalacją systemu. Pomagamy także w implementacji systemu oraz dostosowaniu go do twoich potrzeb. W obszarze ITSM IFS assyst uzyskał certyfikat PinkVERIFY™ ITIL® 4 dla 17 praktyk i jest jednym ze światowych liderów w tym obszarze. Jest to system prosty we wdrażaniu, użytkowaniu i aktualizowaniu, możesz z łatwością w pełni korzystać ze wszystkich funkcji, a jego cena jest bardzo konkurencyjna. Wszystkie twoje usługi wewnętrzne, dostępne przez portal. W przeglądarce czy telefonie, jak wolisz.

Dowiedz się więcej

Chcesz zobaczyć jak to działa?

Podejrzewasz, że w twojej firmie usługi wewnętrzne mogłyby funkcjonować lepiej? Umów się na prezentację IFS assyst, podczas której omówimy nie tylko funkcjonalności systemu czy zaimplementowane procesy i obszary, ale także wyzwania jakie stoją przed twoją firmą.